profil společnosti

ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED nabízí řízení a servis výrobního dodavatelského řetězce. Zavázali jsme se k One Stop BOM Supply od roku 2000 v Shenzhenu, včetně elektronických součástek, jako je integrovaný obvod, konektor, relé, kondenzátor, rezistor, modul, senzor, krystalový oscilátor, dioda, paměti, induktor atd. Centrála je v Shenzhenu a má pobočky v Hongkongu, Guangzhou.

Zkušený a vysoce kvalitní prodejní tým, nákupní tým a tým QC neustále získávají uznání od našich zákazníků. V průběhu let se naše obchodní doména rozšířila z domácích do více než 30 zemí po celém světě. Zaměřujeme se na integraci lokálních a globálních spotových zdrojů a budujeme nezávislé a stabilní distribuční kanály. Na zakázku byl zřízen profesionální a odpovědný tým kontroly kvality, který zahrnuje vizuální kontrolu, testování značení, elektrické testování a rentgenové testování. To nám dává důvěru v poskytování vysoce kvalitních produktů

Bohatý produktový řetězec nám umožňuje sloužit zákazníkům v různých oblastech, včetně: vojenství, automobilového průmyslu, lékařství, spotřební elektroniky, průmyslového řízení, internetu věcí, nové energie a komunikací atd. Můžeme poskytnout rychlé logistické dodávky, návrhy alternativních dílů, kontrolu nákladů a recyklace zásob.

Jak staré čínské přísloví říká: 精诚所至,金石为开 (Upřímnost je klíčem k úspěchu) Cílem TECHNOLOGIE ZHONG HAI SHENG je být skutečným partnerem, který pomáhá našim zákazníkům.

Náš tým

výkonný ředitel

MR. HAI CHENG GUO

V roce 2003 se pan Guo poprvé dotkl elektronických součástek IC. V prvních 7 letech se učil všechny druhy elektronických součástek, až do roku 2010 byla v Shenzhenu postavena ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY, která slouží místním továrnám, specializujícím se na místní obchod. S rozvojem globalizace a internetu si všiml, že na globálním trhu je obrovský potenciál, proto se ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY v roce 2013 rozšířila na globální trh.

Manažer zahraničního prodeje

Mr. Jess

Jess pracoval v prodeji od roku 2014. V letech 2014-2017 pracoval v bance jako obchodník, ale nespokojila se s nudnou prací v bance. Po roce 2017 nastoupil do ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY jako zahraniční prodej. V průběhu let jej zákazníci a kolegové potvrdili díky pozitivnímu a nadšenému pracovnímu přístupu. Od roku 2021 se stal manažerem týmu zahraničních prodejů.

Manažer nákupu

Mr. Danny

Danny byl senior nákupčím, i když je mladý, měl více než 10 let zkušeností na globálním trhu s elektronickými součástkami. Během let se Danny zavázal rozvíjet a zakládat nezávislé dodavatelské kanály, vztahy s místními, globálními distributory a továrnami. Abychom se ujistili, že můžeme nabídnout lepší nabídky a bohatou produktovou řadu.

Správce QC

Miss. Zhang

Slečna Zhang pracovala v testovací laboratoři před ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY. Měla hluboké znalosti o vizuální kontrole, testování značení, rentgenovém testování, elektrickém testování a rentgenovém testování. Díky profesionalitě a zodpovědnosti se stala naší testovací manažerkou v roce 2019. Nyní vede tým, který zajišťuje kvalitu našich produktů během komplexního a proměnlivý trh.

Finanční manažér

Miss Aeilmmee

Slečna Aeilmmee pracovala 5 let v bance. Nyní se specializuje na naše různé finanční řízení a účetnictví.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Prohlášení o ochraně soukromí | Podmínky použití | Záruka kvality

Top