Správa přebytečných materiálů

Společnost ZHONG HAI SHENG Technologies nabízí několik řešení pro váš nadbytečný elektronický inventář. Ať už máte zastaralé díly nebo přebytek elektronických součástek, máme více než 20 let zkušeností, které vám pomohou najít správnou strategii.

Naše společnost pracuje s širokou škálou komponentů, které zahrnují nové a zastaralé polovodiče, konektory, terminály, vojenské komponenty, pasivní prvky, diskrétní, diody, aktivní prvky, spínače, relé, CPU, pevné disky, displeje a další.

Abychom co nejlépe uspokojili vaše potřeby, máme na výběr ze tří programů. Každé řešení lze přizpůsobit tak, aby vám přineslo užitek:

Nadbytečné nákupy elektronických zásob

Řešení pro nákup šarží funguje dobře pro společnosti, které chtějí uvolnit místo a získat zpět peníze. ZHONG HAI SHENG zkontroluje váš seznam překročení a do 48 hodin vás upozorní s nabídkou.

Prodej řádek po řádku

Náš program řádek po řádku je skvělou volbou pro společnosti, které chtějí mít své zásoby po ruce. K vysílání vašeho inventáře používáme naši celosvětovou databázi, abyste dosáhli nejvyšší návratnosti. Jakmile najdeme kupce, můžete nám poslat zásilku a my se postaráme o zbytek. Je to jednoduché!

Zásilkový inventář

Díky technologii ZHONG HAI SHENG Technologies budete mít svůj materiál po ruce a zajistíte, že váš materiál bude odeslán, spočítán a poté spojen zde v našem skladě s řízenou teplotou. Výhodou této varianty je znovuzískaný skladový prostor a potenciálně vyšší finanční návratnost oproti likvidaci. Pokud vaše společnost požaduje nějaké díly zpět, jednoduše nám dejte vědět a my vám je zdarma zašleme zpět!

Spravujte svůj přebytečný inventář

Bez ohledu na to, jakou možnost si vyberete, umožníte expertům ZHONG HAI SHENG Technologies spravovat vaše přebytečné zásoby, uleví se vám prostor ve vašem skladu, finanční návratnost vaší společnosti a nezapomínejme na ohleduplnost k životnímu prostředí. Tím, že nebudete vyřazovat svůj přebytečný elektronický inventář a přispějete k elektronickému odpadu, který recyklujete!

Nahrajte svůj seznam inventáře

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Prohlášení o ochraně soukromí | Podmínky použití | Záruka kvality

Top