Řízení dodavatelského řetězce

Za posledních 20 let jsme vytvořili celosvětový dodavatelský řetězec, který poskytuje celou řadu služeb, jako je distribuce, podpora při nedostatku a řízení zásob. Dokážeme spravovat více než miliony informací o inventáři elektronických součástek.

Celosvětový dodavatelský řetězec

Jako nejkonkurenceschopnější součást se více než 20 let zaměřujeme na budování vyspělého systému dodavatelského řetězce. Přísný výběr, kontrola kvality a nepřetržitá spolupráce jsou 3 důležité body, aby byl náš dodavatelský řetězec zdravý a udržitelný rozvoj. A v každém bodě máme kompletní tok zpracování. Většina našich kanálů jsou místní a celosvětové továrny, oficiální zástupci a jednotlivé trhy po celém světě.

Kompletní sortiment elektronických součástek

Zpočátku jsme se specializovali pouze na Integrated Circuit Chip. V průběhu vývoje společnosti za účelem uspokojování potřeb zákazníků a lepších služeb. Rozšířili jsme nabídku našich produktů o CPLD nebo FPGA, MCU, DSP a paměti nebo Flash, které pokrývají mnoho hlavních oblastí produktů, jako jsou: spotřební produkty, automobilová elektronika, lékařské vybavení, komunikace, letecký nebo vojenský průmysl atd.

Různé značky

Jako profesionální nezávislý distributor prohlubujeme znalosti v sortimentu produktů každé značky a poskytujeme přesné informace o originálních dodávkách z výroby. Můžeme nabídnout různé značky: Texas Instruments, STMicroelectronics, XILINX, Microchip, ALTERAE, ADI, Maxim, Onsemi, RENESAS, JAE, JST, MOLEX, AVAGO, YOGA, LATTICE, MICRON a tak dále.

Zastaralé, EOL náhradní díly

Vzhledem ke globálnímu dodavatelskému řetězci jsme vždy odhodláni pomáhat zákazníkům rychle a přesně najít zastaralé, dosluhující a těžko dostupné díly. Tyto díly jsou většinou ve starém DC, kontrola kvality je klíčová. Nastavíme také kontrolní zpracování: digitální mikroskop pro vizuální testování, kontrolu originálního obalu a etikety, funkční test, rentgenový test atd.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Prohlášení o ochraně soukromí | Podmínky použití | Záruka kvality

Top