podmínky použití

granty a provize

způsob dopravy

zhong hai sheng nabízí různé způsoby dopravy: můžeme vám pomoci odeslat balíky federálním kurýrem, dhl, ups, tnt, ems nebo jakýmkoli jiným způsobem, který chcete. Všechno. můžete si vybrat svou logistickou službu. pokud existuje konkrétní dodavatelský společný podnik, spol. zároveň způsob doručení, který obdrží požadavek zákazníka.
 

cena za doručení:

  • cena dopravy závisí na velikosti, váze a určení zásilky. máme dlouhodobý obchodní vztah s federálním kurýrem a dhl. uděláme vše pro to, abychom vám poskytli nejlevnější kurýrní cenu. pro bezpečnost vašeho balení budeme na velké balíky pojištěni.
  • přijaté objednávky nad 10 000 USD budou do celého světa zaslány zdarma prostřednictvím dhl/fedex. pokud je celková částka nižší než 10 milionů USD, dhl/fax bude stát 60 až 10 100 USD v závislosti na hmotnosti/velikosti. zvýšit jízdné.
  • dopravci obvykle poskytují online účty pro správu vašeho nákladu, a to i s pokročilejšími funkcemi.
  • dodržujeme všechny exportní zásady a pravidla. některé produkty mohou podléhat omezením itar a omezení vývozu mohou vést k dřívějšímu datu dodání.

dodací lhůta a místo určení

zboží doručíme do 1-2 dnů od data doručení všech nákladů na náš sklad.

  • naše pracovní dny jsou od pondělí do pátku včetně sobot, nedělí a svátků.
  • dodací lhůty závisí na způsobu dopravy a místě určení. cla, daně a další poplatky jsou v odpovědnosti příjemce. protože naše náklady zahrnují pouze náklady na odeslání zásilky, kontaktujte prosím celní úřad, abyste odhadli možnou cenu.
 

toto je harmonogram doručení z našeho skladu na místo určení. prosím obraťte se na svou stranu.

  Asie Severní Amerika Evropa střední východ Jižní Amerika Afrika
dhl 2-4 dny 3-4 dny 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
fedex ip 2-4 dny 3-4 dny 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní
 

dodací a dodací lhůty se počítají v pracovních dnech od pondělí do pátku. v případě velkých svátků, jako jsou Vánoce, počítejte s delší dodací lhůtou. v těchto zvláštních případech jsme upozorněni na možná zpoždění. země, které nelze odeslat z důvodu politiky: Afghánistán, Středoafrická republika, Pobřeží slonoviny, Demokratická republika Kongo, Korejská demokratická lidová republika, Eritrea, Libanonská republika, Libérie, Somálská demokratická republika, Súdánská republika. kontaktujte prosím [email protected] pro podrobnosti o dopravě.

Copyright © 2024 ZHONG HAI SHENG TECHNOLOGY LIMITED All Rights Reserved.

Prohlášení o ochraně soukromí | Podmínky použití | Záruka kvality

Top